Зниклого в Києві підлітка розшукали у Вінниці

13-річного жителя Києва, який пішов до школи і не повернувся, відшукали у Вінниці. Про це повідомляється на сторінці поліції Києва в Facebook.

Учня доставили додому ювенальні інспектори Голосіївського управління поліції.

Заява про зниклу дитину надійшла від матері хлопця: він не повернувся після занять додому і зв’язку з ним немає.

Поліцейські негайно розпочали пошуки хлопця й встановили, що підліток неодноразово тікав з дому, щоразу намагаючись дістатися до Одеси, де мешкає його бабуся. Орієнтування розшукуваного відправили по всій країні.

«Під час патрулювання у місті Вінниця співробітники місцевої патрульної поліції помітили хлопця, який вночі сам перебував на вулиці. Правоохоронці зупинилися перевірити особу дитини й з’ясували, що він розшукується Голосіївським управлінням поліції Києва як безвісно відсутній», – говориться в повідомленні.

Вінницькі патрульні зв’язались зі столичними «дитячими» поліцейськими й проінформували, що хлопець перебуває у них. Правоохоронці доставили дитину до територіального управління поліції, а з Києва за хлопцем негайно виїхали ювенальні інспектори.

«Мандрівник» пояснив, що він хотів провідати бабусю. У Вінницю добирався електричками, харчувався у церкві, а спав на вокзалах і автостанціях.

Фото: khersonline.net

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Броварах розшукали зниклу 15-річну дівчину.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також