Заїхати в Київ на приватному легковому транспорті можна тільки через КПП

Заїхати в Київ на приватному транспорті можна тільки через КПП

Приватний автотранспорт і легкові автомобілі при в’їзді та виїзді з Києва мають проходити обов’язковий контроль на контрольно-пропускних пунктах (КПП).

Пересування пасажирського транспорту, що здійснює регулярні та нерегулярні перевезення, заборонено зовсім. Такі обмеження столична влада ввела до 24 квітня включно.

Про це стало відомо з розпорядження №2 від 24 березня 2020 р. керівника робіт по ліквідації наслідків НС – першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

Так, до 24 квітня 2020 р. (включно) заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

Також заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють такі перевезення пасажирів. Під заборону потрапляє і продаж власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам.

В’їзд на територію міста та виїзд з нього приватним автотранспортом, а також легковими автомобілями, які здійснюють перевезення пасажирів, має відбуватися через КПП на в’їздах і виїздах з Києва.

Згідно з розпорядженням, водії та пасажири транспортних засобів мають пройти обов’язкову термометрію при в’їзді на територію міста на КПП. Не допускається в’їзд до Києва громадян з ознаками гострих респіраторних захворювань, крім випадків направлення на обсервацію, карантин або госпіталізацію таких громадян.

Раніше “Столичний регіон” писав, що в Ірпені жінка з підозрою на COVID-19 народила здорового хлопчика.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також