«Відвозь дітей. Ми йдемо, с*ко»: у Києві топ-менеджерка Нацбанку поскаржилася на постійні погрози

У Києві перший заступник голови Нацбанку України Катерина Рожкова поскаржилася на постійні погрози. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

«Тиск на мене та нашу команду посилюється. Три дні поспіль зранку «мітингувальники» біля дому намагаються перешкоджати моєму виїзду на роботу. Доводиться викликати поліцію та їхати на поліцейському авто», – розповіла вона.

Також Катерина повідомила про те, що отримала з невідомого номера на свій мобільний СМС з погрозами.

«Після цього ввечері приїхала поліція із саперами, бо отримали повідомлення про замінування сусідського будинку. Воно виявилось хибним, але, здається, той, хто повідомляв про нього, просто помилився адресою».

Ці погрози топ-менеджерка НБУ сприймає як реальні, пов’язані з виконанням службових обов’язків на посаді першого заступника голови НБУ.

«Враховуючи мітинги під стінами НБУ, під будинками, в яких проживаю я та Яків Смолій, постійні образливі виклики на нашу адресу та на адресу наших колег з боку «мітингувальників», вчора я звернулась з відповідною заявою до правоохоронних органів. Терор, на жаль, продовжується», – написала вона.

Фото: Facebook/Катерина Рожкова

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що олігарх Коломойський витрачає близько мільйона гривень на день на фінансування мітингів під НБУ.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також