Відома журналістка закликає киян прийти на марш за звільнення полонених

Журналістка Яніна Соколова запросила українців на марш за звільнення бранців Кремля, який стартує о 12:00 в парку імені Т. Шевченка. Про це вона повідомила в Facebook.

«250 українців зараз в полоні, в лапах Російської Федерації. Це моряки, політв’язні, військові і навіть ті, про кого ми не здогадуємося», – написала Соколова.

Журналістка також підкреслила, що на цьому марші родичі полонених передадуть звернення до Президента країни Володимира Зеленського з конкретними вимогами щодо необхідності звільнення бранців, а також закликом впливати на міжнародних партнерів щодо необхідності їх звільнення.

«Наш марш буде меседжем до всього світу, щоб він не тільки висловлював глибоку або неглибоку стурбованість, але почав реально діяти активніше», – підсумувала журналістка.


Друзі, 1 червня, 12.00Київ, Парк Шевченка Закликаю Вас прийти на Марш за звільнення полонених. Чому це важливо? У відео і лінку нижче. https://www.facebook.com/events/298064434410510/?ti=ia

Опубліковано Yanina Sokolova Середа, 29 травня 2019 р.


Раніше «Столичний регіон» писав про відвідини Конституційного суду: школярі Київщини отримали змогу прийти туди та побачити, як працює цей державний орган.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також