На платформі «Арт-завод» пройде перший у 2019 році фестиваль Ulichnaya Eda

Перший фестиваль Ulichnaya Eda сезону 2019 року отримав назву «Обери по любові». 

Всі відвідувачі у спеціальних інтерактивних зонах зможуть віддати голос за улюбленого режисера, їжу або музику. Цей вибір вплине на те, якими будуть наступні фестивалі. Однак це не означає, що фестиваль «Обери по любові» пройде без участі гостей: обидва дні з 13:00 до 22:00 на території «Вуличної їжі» виступатимуть музиканти. А 30 березня, о 18:00, для відвідувачів виступить особливий гість фесту – Сергій Бабкін.

Протягом уїк-енду у вас буде можливість відвідати понад 60 точок з їжею. Вибір буде максимально широким: овочеві Боул і бургери, равлики і буріто, гірос та рибні стейки, мигдальні круасани та натуральні чаї. Не варто забувати й про бари з вином, сидром та коктейлями.

Під час першого фестивалю буде організовано дитячу зону, де за дітьми будуть стежити няні. Більш того, для маленьких відвідувачів «Вуличної їжі» буде організовано спеціальний ярмарок «Брокант». А також діти зможуть взяти участь у перегонах справжніх динозаврів, турнірі блейзерів тощо.

В рамках фестивалю всі бажаючі також зможуть відвідати благодійний лекторій, в рамках якого спікери поділяться з вами своїм досвідом, а також дадуть відповідь на питання. Натомість ви можете перерахувати кошти в фонд «Життєлюб».

Де: вулиця Біломорська, 1а (Платформа Арт-завод).

Коли: 30-31 березня.

Вартість: 130 гривень.


Раныше «Столичний регіон» писав про фестиваль «ГаШоТю», що проходитиме до 1 квітня.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також