В аеропорту «Бориспіль» побилися екснардеп Ляшко і голова комітету ВР з енергетики Герус (ВІДЕО)

В аеропорту «Бориспіль» побилися екснардеп, голова «Радикальної партії» Олег Ляшко і нардеп від «Слуги народу», голова парламентського комітету з енергетики Андрій Герус. Відео конфлікту оприлюднив Ляшко на своїй сторінці в Facebook.

Сьогодні випадково побачив у ЗОДі «слугу народа» Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема від того нікуди не поділася – через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!

Опубліковано Олегом Ляшком Середа, 6 листопада 2019 р.

На запису чути, як Ляшко називає Геруса зрадником, аферистом, висловлює невдоволення через те, що в Україну дозволено імпортувати електроенергію з Росії та Білорусі, а також закликає останнього «йти до народу».

Пізніше Ляшко написав на своїй сторінці в Facebook:

«Сьогодні випадково побачив у ЗОДі «слугу народа» Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками. Однак проблема від того нікуди не поділася – через зраду Геруса Україна сьогодні потрапляє в повну енергетичну залежність від країни-агресора. Ця зрада має бути розслідувана і покарана!»

Герус в свою чергу також прокоментував подію на своїй сторінці в Facebook.

«Все нормально, постраждала тільки сорочка. Такі видатні результати це спільна робота Олега Ляшко та його охоронця», – написав він.

Фото: hvylya.net

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що мати Ляшка придбала квартиру в Києві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також