Унікальних тварин Київського зоопарку поселили у вольєр з броньованим склом (фото)

У Київському зоопарку – новосілля. Перші жителі почали освоювати новий універсальний вольєр площею понад 1200 квадратних метрів. Весь комплекс, який був зроблений першим в рамках реконструкції, називається “Азія”. Про це повідомляє сайт Сьогодні.

Новоселами стало сімейство дуже рідкісних приматів з сімейства гіббонових – сіаманги. Вони живуть на півдні Малайського півострова і на Суматрі. Тварини активні вдень і живуть в густих тропічних лісах. У цих мавп розвинений горловий мішок, що служить резонатором при співі. Завдяки цьому спів сіамангів в тропіках чутно за 3-4 кілометри. Горловий мішок у самок і самців завжди голий.

У Київському зоопарку досить давно жив сіаманг на ім’я Патрік. Три роки тому йому привезли самочку на ім’я Тиса з Миколаївського зоопарку. У пари народився малюк Тедді. Тепер співаючі мавпи мешкатимуть в універсальному вольєрі. Поки вони освоюються в зимнику, який оснащений опалювальним приміщенням з оглядовою зоною за склом. Вже сьогодні за тваринами спостерігали відвідувачі зоопарку. У понеділок їм відкриють вихід до загального вольєра. Тварини повинні провести кілька ночей в цьому місці, щоб вони зрозуміли, що це їхній новий будинок, – зазначив Кирило Трантін, гендиректор Київського зоопарку.

Трохи пізніше в вольєр заселять оленів мунтжаків, які мешкають в Південній і Південно-Східній Азії. А в перспективі в вольєрі поселять кілька видів птахів, які мешкають в цьому регіоні. Таким чином, в універсальному вольєрі можна буде спостерігати єдиний комплекс з тваринами з цієї частини світу.

До речі, новий універсальний вольєр обладнаний двома оглядовими майданчиками для відвідувачів, які розміщуються на висоті за броньованим склом. Вся верхня частина вольєра перекривається тросовою сіткою, яка тримається на арочних конструкціях заввишки понад 10 метрів. До речі, сама сітка з троса завтовшки 2 міліметри з нержавіючої сталі, а загальна площа сітки понад 1912 квадратних метрів.

Універсальний вольєр обладнаний водоспадом, а також тут розбитий газон площею в 636 квадратних метрів.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києві відбудуться традиційні сільськогосподарські ярмарки.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також