У столиці буде Цитрусове королівство

Незабаром у Києві стартує перший в Україні Цитрусовий фестиваль

Столичне Співоче поле на Печерських пагорбах у період новорічних свят перетвориться на яскраве місце, прикрашене апельсинами, мандаринами та іншими цитрусовими. Вже зараз відомо, що для створення всіх запланованих композицій, а це арки, будівлі з цитрусових, різноманітні скульптури, знадобиться більше 120 т фруктів.

Апельсини та грейпфрути перетворяться на цеглини, з яких і буде збудовано королівство. Тут буде затишно та весело малечі та дорослим, можна буде побачити будинки Алладіна та Гаррі Поттера, Рапунцель та Робіна Гуда, навіть замок графа Дракули буде!

Розмір кожної будівлі складатиме не менше трьох метрів заввишки, а подекуди навіть п’ять! У програмі фестивалю буде багато активних ігор та конкурсів, різні експозиції, а також (дуже несподівано!) резиденція апельсинового Санта-Клауса.

Отже, у центрі столиці під цитрусовий акомпанемент можна буде відсвяткувати веселі зимові свята, проїхатися на собачих упряжках, пролетіти по трасі для сноутюбінгу, відправити листа або листівку з цитрусової новорічної пошти.

Де: вул. Лаврська, 33.

Коли: 21 грудня – 7 січня.

Вартість: дорослі – 100 грн., діти – 75 грн., малятам до 7 років та учасникам бойових дій вхід безкоштовний.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також