У Києві вшанують героїв Іловайська

У Києві вшанують героїв Іловайської битви. Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

З відповідною ініціативою виступило ГО «Військово-патріотичне об’єднання учасників бойових дій «Сармат».

«День героїв «зеленого» коридору смерті під Іловайськом, їх останнього запеклого бою, та всієї Іловайської битви в цілому, які зупинили російське військове вторгнення 2014 року ціною власного життя та здоров’я…»

Пам’ятні заходи в столиці відбудуться 28, 29 і 30 серпня. Серед них: виставка від фотокореспондентів-учасників боїв під Іловайськом на Донбасі, спогади учасників подій 2014-го року зі сцени на Михайлівській площі. Також на площі відбудуться виступи музичних колективів.

29 серпня о 09:00 – урочисте вшанування пам’яті героїв Іловайської битви в Залі Пам’яті Міністерства оборони України (Київ, Повітрофлотський проспект, 6).

11:00 – заходи пам’яті за участі вищого керівництва країни та церковнослужителів на Михайлівській площі.

16:00 – допрем’єрний показ художнього фільму режисера Івана Тимченка «ІЛОВАЙСЬК 2014. Батальйон Донбас» (вул. Січових стрільців, 93, кінотеатр «Київська Русь»).

30 серпня о 14:00 – тематичний кінопрокат документальних та художніх фільмів про історичні події Іловайської битви (вул. Січових стрільців, 93, кінотеатр «Київська Русь»).

О 16:00 у малому залі кінотеатру розпочнеться книжкова конференція від воїнів – авторів книжок про сучасну героїчну історію «ПАМ’ЯТАЄМО ІЛОВАЙСЬК 2014».

18:00 – Показ документального фільму режисерів Катерини Стрельченко і Дмитра Панкова «ІЛОВАЙСЬК. Лицарі неба».

Також Національний військово-історичний музей України демонструватиме експозицію Іловайської битви з оригінальними артефактами та документальною інформацією про війну на Донбасі (вул. Михайла Грушевського, 30/1).

Детальна інформація про заходи – на сайті Печерської райдержадміністрації.

Фото: Facebook/Іловайськ 2014


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві відбудеться зустріч з творцями фільму «Іловайськ 2014».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також