У Києві понад 150 будинків, що будуються, визнані ризиковими

У Києві нарахували сто п’ятдесят два ризикових об’єкта житлового будівництва – дві третини від загальної кількості споруджуваних будинків, в основному в трьох районах.

Як стало відомо з результатів дослідження, яке компанія Monitor.Estate провела спільно з «Українським клубом нерухомості», частка таких об’єктів будівництва становить в столиці 73%. Експерти проаналізували 208 об’єктів ЖС Києва до запланованих термінів введення в експлуатацію (2019-2022й роки).

У місті 107 об’єктів, понад 51% від загального числа новобудов. Крім цього без отриманих дозволів на будівельні роботи будується 101 будинок – 48% від загальної кількості. З цієї кількості без ліцензій на виконання робіт будується 12 об’єктів, а ще 125 будівництв ведеться при наявності боргів у забудовників.

Найбільше число ризикових об’єктів знаходиться в Голосіївському (29 будинків, 78,4%), Шевченківському (22 будинки, 66,7%) і Солом’янському (20 будинків, 71,4%) районах. Результати дослідження свідчать про необхідність екстрених реформ, які допоможуть запобігти як свавілля чиновників, так і неконтрольованість діяльності забудовників.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про появу двох нових ДБСТ у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також