У Києві матері-вбивці дали всього 8 років покарання

Голосіївський районний суд оголосив вирок жінці, яка на 11 днів залишила в закритій квартирі без нагляду двох своїх дітей – однорічного сина та дворічну доньку: хлопчик помер, а дівчинку вдалось врятувати. Про це написала речник прокуратури Києва Надія Максимець на своїй сторінці в Facebook.

«Під крики «ганьба» завершилося судове засідання, де сьогодні був оголошений вирок жінці, з вини якої від голоду помер її однорічний син. Залишення у небезпеці. Так суд кваліфікував дії підозрюваної, яка на 11 днів залишила без їжі у зачиненій квартирі 1-річного сина та 2-річну доньку», – йдеться в її повідомленні.

Прокуратура просила довічне ув’язнення. Але, за словами Максимець, попри докази та покази свідків, суд не знайшов підстав вважати дії жінки умисним вбивством та призначив їй покарання у вигляді 8 років позбавлення волі – за статтею «Залишення в небезпеці».

При цьому, за законом Савченко, значну частину покарання жінці буде зараховано як відбуте через перебування в слідчому ізоляторі.

«Готуємо апеляцію і на кваліфікацію і на призначене покарання. А як мати двох дітей додам, що шокована таким вироком суду… На фото та сама «дитяча» кімната», – написала речниця прокуратури.

Фото: Facebook/Надія Максимець, www.rbc.ua


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві забрали у батьків трьох дітей через побої.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також