У Києві сталася спроба рейдерського захвату приміщення Ради, – Гончарук (ВІДЕО)

Прем’єр-міністр України Гончарук заявив, що приміщення Ради у столиці намагалися захопити рейдери. Йдеться про велике приміщенні по сусідству з центральним офісом Міністерства юстиції.

Прем’єр-міністр розповів про спробу рейдерства у своєму відеоблозі. Гончарук уточнив, що мова йде не про головну будівлю парламенту на вулиці Грушевського, а про велике приміщення по сусідству з центральною будівлею Міністерства юстиції. Прем’єр розповів, що півтора роки тому ця будівля Ради була переписана.

«На якусь фізичну особу, на просту людину, яка, швидше за все, про це навіть не знала та була зареєстрована десь в Луганській області. Звичайно, в Луганській області, тому що людину там не знайдеш», – сказав Гончарук.

За його словами, зробили це для того, щоб органи не змогли зрозуміти, чи реальна це людина і чи існує вона взагалі. Прем’єр зазначив, що порушення було усунуте, коли в Мін’юсті дізналися про це. Також Гончарук заявив, що така ж доля могла спіткати землю під недобудованим Льодовим стадіоном біля Іподрому.

У неділю, за традицією, нова «Чашка Прем‘єра» ????Ми, в Уряді, працюємо 50 днів у режимі нон-стоп. За цей час ми почали процес перезавантаження влади — звільнили очільників найкорумпованіших державних установ. Підготували Програму Дій Уряду. За підтримки колег-депутатів було прийнято багато наших ініціатив. Про це та про підсумки тижня — дивіться детальніше просто зараз у новому випуску мого влогу. Друзі, діліться своїми враженнями та пропозиціями у коментарях. Також, не забувайте долучатись до моїх соцмереж:???? Twitter: twitter.com/pmhoncharuk???? Instagram: www.instagram.com/pm_honcharuk???? Telegram: t.me/PMHoncharuk???? YouTube: https://tinyurl.com/y3vfhvw4

Опубліковано Олексій Гончарук – Прем'єр-міністр України Неділя, 20 жовтня 2019 р.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про колекцію годинників нового очільника Київщини.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також