У Києві знайшли власника тигрів, що опинилися на межі загибелі

Скандальна історія з тиграми, яких знайшли замкненими в тісних вольєрах на Жуковому острові у Києві, отримала продовження. Наразі відомо, хто був їх власником.

Йдеться про власника резиденції Tiger President Club, яка, за встановленими даними, належить бізнесмену Володимиру Буланькову. Також стало відомо, що саме ці тварини були окрасою комплексу, куди приїздили сильні світу цього. У концепції закладу була доволі промовиста частина стосовно клієнтів, які, за словами власників, «звикли отримувати від життя все, а також жити та відпочивати красиво».

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

У правоохоронців є інформація, що тигри у такому стані вже давно. Один з обізнаних у цій ситуації – Юрій Величко. Він розповів, що звертався до Буланькова, але той постійно казав про відсутність грошей на будівництво та облаштування нових вольєрів. Зараз там двоє дорослих тигрів – Цезар та Клеопатра, ще три самиці – Клава, Соня та Маня, дворічний самець Каток.

Довідка: Володимир Буланьков родом зі Слов’янська. У період з 2001 до 2003 року він був одним з членів Наглядової ради ТОВ «Укрнафта», а потім, аж до 2009 року, брав участь у інвестиційних проектах з нерухомістю у столиці та у Криму. Також свого часу був координатором реконструкції НСК «Олімпійський » до футбольного Євро-2012. Чоловік був світським левом, брав участь в організації конкурсів краси, у 2014 балотувався у нардепи на 47 окрузі, але не був обраний. Зараз мешкає закордоном.

Раніше «Столичний регіон» писав про те, як знайшли тигрів.       

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також