У Києві замінили понад 22 тисяч старих вуличних світильників

Згідно з програмою заміни освітлювальних приладів на вулицях столиці, починаючи з 2017 року замінили вже більше 22 тис. старих вуличних світильників на нові, більш економічні та сучасні.

Мер столиці Віталій Кличко розповів, що програма має на меті осучаснити місто, зробити його безпечнішим та більш привабливим для туристів. Наразі нове та сучасне LED-освітлення вже встановлено на майже 350 об’єктах столиці, зокрема на вулицях і проспектах, в парках та зонах відпочинку, на мостах та нових туристичних локаціях.

До кінця поточного року в Києві буде встановлено в цілому більше 30 тис. світлодіодних світильників. Також Кличко підкреслив, що такі освітлювальні прилади дозволяють місту економити гроші на сплаті рахунків за електрику. Загальна сума економії з 2017 року склала вже понад 11 мільйонів.

Нове освітлення вже працює, зокрема, на Дніпровській набережній, бульварах Дружби народів і Академіка Вернадського, Ігоря Шамо та Лесі Українки, на Набережному шосе, проспектах Оболонському і Павла Тичини, на Трухановому острові, на вулицях Анни Ахматової, Березняківській, Бориспільській, Електротехнічній, Дружківській, Саксаганського, Жилянській, Московській, Івана Гонти, вулиці Кибальчича і багатьох інших. Також LED-освітлення облаштували в багатьох парках і скверах столиці.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про заміну асфальта на одній з вулиць Подола.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Лідія

    На вул. Новопольовій вже “встановлюють” півтора місяця. Старі стовпи зняли, через 2 тижня поставили нові , а ліхтарі напевно навесні почеплять. Це біла дитячого садочка, школи і поруч станція міської електрички. Люди йдуть в повній темряві.

Залиште коментар

Читайте також