У Києві забудовник обгородив парканом нову частину парку «Кіото»

Громадські активісти повідомляють в соцмережах, що скандальний забудовник ТОВ «Женсан» обгородив парканом нову частину парку «Кіото» в Києві.

Очікується, що тут буде проведена вирубка дерев для зручного під’їзду до планованого торгово-розважального центру.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Раніше компанія-забудовник отримала 4 га землі біля станції метро «Лісова» для будівництва ТРЦ та автовокзалу. Однак ці території відносяться до охоронюваного заповідного фонду столиці. Про це стало відомо з повідомлення координатора проекту ГО «Давайте разом» Тетяни Андрейшиної в Facebook.

За її інформацією, дану вирубку ніхто не стверджував, ніхто дозволів не давав, але її хочуть зробити в парковій зоні для зручного під’їзду до ТРЦ, який забудовник зводить у метро «Лісова». Також Тетяна Андрейшина зазначила, що раніше вже було викопано і вивезено кілька сакур, які росли на території парку, відведеного забудовнику.

Крім того, координатора проекту ГО «Давайте разом» нагадала, що парк «Кіото» відноситься до об’єктів заповідного фонду і охороняється законом «Про природно-заповідний фонд» та має міжнародне значення.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про петицію стосовно перейменування вулиці Московської у столиці.

Столичні новини з ранку до ночі. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Джокер

    На выборах осенью киевлянам нужно включать ум! Сейчас, когда в Киевраде монобольшенство кличковских застройщиков, Киев будут превращать в город зомбидомов, без инфраструктуры и парков. Они заработают деньги и уедут в Монако, к морю и паркам….

Залиште коментар

Читайте також