У Києві за січень демонтували 440 незаконних МАФів (ФОТО)

У столиці протягом січня працівники КП «Київблагоустрій» й окремі власники МАФів на вимогу інспекторів КП демонтували 440 незаконних тимчасових об’єктів. Про це повідомляє пресслужба комунального підприємства.

У переліку демонтованого за січень – незаконні павільйони та кіоски, літні майданчики при барі-ресторані, намети для сезонної торгівлі, лавки-автопричепи типу «купава», торгівельні ряди з ролетів та кіосків, зупинкові комплекси з торгівлею, побутові приміщення при АГЗП, самовільно встановлені огорожі, а також дрібні тимчасові споруди, що заважають руху тротуаром: лотки-стенди (штендери), холодильники-лотки та самовільно встановлені шлагбауми.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

На столичних вулицях ще залишається біля 2,3 тис. незаконних МАФів, включаючи близько 950 тимчасових споруд (кіосків та павільйонів), 900 нелегальних засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі та 500 самовільно встановлених майданчиків для харчування біля барів та ресторанів.

«Всі незаконні об’єкти фіксуються інспекторами, поступово демонтуються, в першу чергу – нововстановлені», – говориться в повідомленні.

Фото: blagoustriy.kiev.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві з тротуарів прибирають спотикачі.

Новини Києва та Київщини в твоєму телефоні. Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також