У Києві з Майдану Незалежності зникли плакати про Революцію Гідності

У Києві з Майдану Незалежності зникли плакати про Революцію Гідності. Про це написав громадський діяч, політичний експерт Андрій Смолій на своїй сторінці в Facebook.

«Майдан Незалежності. Сьогодні. Інформаційні плакати про Революцію Гідності та наших Героїв зникли. Чи це випадковість, чи зумисне стирання Революції Гідності з пам‘яті людей та життя країни?» – написав він.

Жодних повідомлень про якісь роботи на Майдані, за словами автора публікації, він не бачив.

Хочеш новин без цензури? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

«В цей же час адвокат Януковича стає заступником глави ДБР. Органу, що тепер буде розслідувати справи Майдану та розстріли Небесної Сотні. Того органу, який тепер має одноособове повноваження в одному з найголовніших розслідувань в історії Незалежної країни», – наголосив Андрій Смолій.

На думку політексперта, це свідчить про те, що в Україні «стирається з порядку денного Майдан, рух до ЄС та НАТО, українські цінності. Навпаки, насаджується «сватизація» країни та рух до «міру» з Росією».

Фото: Facebook/Андрій Смолій

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, чи розблокує Зеленський «Одноклассники» и «ВКонтакте».

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    Avatar for Адамович Наталія

    Олександр

    Все возвращается на круги своя. Нова влада на чолі з нашим шанованим 73 % населення президентом стрімко затягує нас в лапотьну російську імперію. Радіймо, вільні українці!!!

Залиште коментар

Читайте також