У Києві вночі 15 екіпажів патрульних наздоганяли 18-річного гонщика на татовому мерседесі (ФОТО, ВІДЕО)

Хлопець потрапив на очі патрульним на вулиці Липській у столиці, де його намагалися зупинити за порушення ПДР, але білй мерседес не зупинився, а навпаки піддав газу та почав втікати.

Перегони на швидкості 200 км/год тривали довго. Данило 2001 року народження виявився ризиковим водієм, періодично він намагався зіштовхнути патрульних з дороги. Він гнав на шаленій швидкості, нехтуючи червоне світло, по всьому Печерську, потім попрямував на міст Патона, переїхав його та опинився на Березняках. Затримали його на Русанівці, затиснувши у вузькому проїзді патрульними автівками.

Після затримання Данило розповів, що втікав, бо злякався. Також стало відомо, що днями він мав складати іспит зі знання правил дорожнього руху та водіння автівки. Хлопець був абсолютно тверезий, не під дією наркотичних засобів. Білий Mercedes ML з донецькими номерами взяв у тата.

Видео небольшой интервьюшки с задержанным Даниилом, где прям видно, как он раскаивается и очень горюет. Шучу, ему пофиг – «причина астановки» вот что главное. #папкапорешаетИнформация об этом событии тут: https://kyivoperativ.info/other/daniil-na-papkinom-mercedes-ml-ah0808bk-podnyal-na-ushi-4-rajona-i-kak-minimum-15-ekipazhej-polici/

Опубліковано Киев Оперативный Неділя, 15 грудня 2019 р.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про бійку у ТРЦ, яку влаштували підлітки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також