У Києві відбувся благодійний «Бал принцес» для дівчат з інвалідністю (ФОТО, ВІДЕО)

Дівчата з інвалідністю у яскравих костюмах принцес змогли у Києві поринути в атмосферу справжнього балу та відчути себе принцесами.

В готелі Hilton провели благодійний «Бал принцес», що був покликаний створити для 150 дівчат з інвалідністю відчуття справжньої казки.

Цікаві новини зі столичного життя. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

«Цей бал про казку і чудо, які сьогодні подарували дітям, в житті яких так мало чудес», – розповіла одна із організаторів заходу Олеся Тарасенко.

Для особливих принцес було організовано казкову залу з яскравими декораціями та фотозоною. Кожна дівчинка прибула на свято в образі справжньої принцеси. Зі сцени дівчаткам співали героїні мультфільму «Крижане серце», виступали аніматори та переможниця дитячого Євробачення 2019 Софія Іванько. 150 юних принцес могли приміряти на себе корону Міс Україна та спробувати себе у бальних танцях.

Серед спеціальних гостей заходу були: Міс Україна 2019 Маргарита Паша, Міс Інтернешнл 2019 Марина Кіосе, фіналістка конкурсу «Краса без обмежень» Яна Штапир та учасниця Міс Всесвіт Сафіназ Джеліл.

«Щойно принцеси почали прибувати на свято вже перехопило дихання. По-перше, через відповідальність перед маленькими дівчатами. Бо наша місія зробити свято комфортним, цікавим та яскравим для кожної.По-друге, від краси принцес! Сукні, блискітки, корони, макіяж. І по-третє – батьки. Сподіваюсь, що нашій команді вдалось подарувати вам хоча б декілька хвилин відпочинку!» – поділилася своїми хвилюваннями Вероніка Ясинська.

«Столичний регіон» раніше розповідав про неймовірний порятунок сліпого кошеня на Київщині.

Всі культурні новини столиці у твоєму смартфоні. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також