У Києві відбувається фестиваль про мистецтво та віртуальну реальність FRONTIER

В Києві відсьогодні і до 23-го вересня триває фестиваль про мистецтво та віртуальну реальність FRONTIER. Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

«Проєкт задуманий як щорічна подія, що відбувається в різних містах країни та працює з однією важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури. Цьогорічна тема — Reforming space: «New monuments» — говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян», – говориться в повідомленні.

З 20 вересня на виставці в Центрі сучасного мистецтва М17 можна побачити 25 досвідів мистецтва у віртуальному просторі та 5 скульптур українських митців.

Виставка працюватиме до 17 листопада, а експозиції в містах доступні в будь-який час з QR-кодом, що є на локаціях, та додатком, який доступний до завантаження на сайті.

«Також в рамках фестивалю відбудеться серія VR-вечірок. В програмі івенту — VR-перформанси, DJ-сети та live виступи за участі українських та іноземних DJ та VJ artist!»

Зареєструватися на фестиваль можна тут.

Подробиці та розклад – за посиланням.

Місце події: M17 Contemporary Art Center (Kyiv, Ukraine) (вул. Антоновича, 102–104)

Час події: 20 вересня о 19:00 – 23 вересня о 06:00

Фото: Facebook/ Frontier – VR Art Festival

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві відбудеться фестиваль світла Kyiv Light Festival.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також