У Києві учнів однієї зі шкіл годували помиями (ФОТО)

В одній зі столичних шкіл дітей годували картоплею з помийного відра. Про це написала киянка Марина Рассолова на сторінці спільноти «Батьки SOS» в Facebook.

Подія сталася в столичній школі 332. 

«Сьогодні, згідно меню, картопля по-домашньому і овочі натуральні, оскільки овочі не завезли, хтось вирішив давати сливи», – пише Марина.

За її словами, після першої перерви залишки недоїденої дітьми картоплі викинули у відро. Потім прийшли діти їсти на другій перерві й виявили в картоплі кісточки від слив, які діти з’їли раніше.

«І це не одна дитина, одночасно 5 дітей поскаржилися учителю. Як виявилося, бригада приготувала дуже мало картоплі, тому вирішили дістати все з відра для сміття!», – обурюється дописувачка.

Після того, як все виявилося, дітям на третій перерві довелося варити макарони, проте й їх не вистачило, тому декому з дітей дісталося лише по дві котлетки.

«Шановні чиновники, коли ці люди припинять знущатися над дітьми», – спитала Марина та відмітила в своєму дописі низку чиновників, у тому числі – міністерку освіти і науки України Анну Новосад та Президента Володимира Зеленського.

Фото: Facebook/Батьки SOS

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Борисполі невакциновані діти будуть змушені перейти на домашнє навчання.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також