У Києві стурбовані мешканці Оболоні попросили перевірити МАФи

Мешканці Оболонського району Києва просять перевірити законність розміщення кальянів та МАФів на Оболонській набережній. Також вони стурбовані законністю торгівлі алкоголем у цих закладах.

Депутат Людмила Костенко просить першого заступника директора Департаменту міського благоустрою КМДА Тараса Панча та заступника голови Оболонської РДА Людмилу Сагайдак перевірити законність розміщення МАФів і кальянів уздовж Оболонської набережної.

За словами депутата, до неї зі скаргою звернулися місцеві жителі, які обурені засиллям кіосків, які псують загальний естетичний вигляд набережної і обмежують пішохідну зону.

«За словами жителів, в цих павільйонах здійснюється незаконна торгівля алкогольними напоями та надаються послуги по курінню кальянів (що є незаконним). Це призводить до накопичення на території великої кількості людей різного віку і створює небезпечне оточення для мешканців прилеглих будинків і гостей столиці», – йдеться в тексті звернення.

Костенко просить в разі виявлення порушень демонтувати кіоски на набережній і притягнути до відповідальності винних.

У наступному своєму депутатському зверненні Костенко просить начальника Оболонського управління поліції Віталія Бикова перевірити скарги місцевих жителів на факти незаконного продажу алкоголю і наркотиків в даних МАФах.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про новий податок для українців.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також