Держзакупівлі у Білій Церкві контролюватиме DoZorro

 

В Білій Церкві 12 червня було презентовано аналітичні інструменти моніторінгу та контролю публічних закупівель.

Презентацію недержавної платформи DoZorro провів фахівець TRANSPARENCY INTERNATIONAL UKRAINE Ілля Бібов. Він зауважив, що впровадження цього проекту має підвищити прозорість у сфері державних закупівель та запобігти порушенню з боку учасників тендерів. Присутні мали змогу власноруч протестувати роботу порталу та оцінити його зручність та ефективність.

Міський голова Геннадій Дикий зауважив, що в місті триває робота над впровадженням нових технологій, зокрема системи ProZorro, що дає змогу контролювати ефективність роботи міської влади, а зокрема відстежувати напрямки використання сплачених податків. Мер міста підкреслив, що Біла Церква піднялась з  52 на 26 місце у рейтингу прозорості серед 100 найбільших міст України.

«У першу чергу, впровадження системи публічних закупівель є важливим для приватних підприємців, які, сплачуючи кошти до міського бюджету, мають розуміти, куди ці кошти використовуються, бачити результати своєї роботи. За таких умов довіра до влади зростатиме, як і бажання  сплачувати податки», – наголосив міський голова Білої Церкви.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також