У Києві стартують масштабні розпродажі з відкриттям ТРЦ

У Києві з 30 травня відкривають торгово-розважальні центри. Про це під час брифінгу повідомив очільник столиці Віталій Кличко. У цей день киян чекатимуть розпродажі та знижки.

Ми готові відкритися, ми готувалися до цього моменту. Щодо орендарів – вони намивали, начищали все, – зазначила прессекретар ТРЦ Gulliver Тетяна Атаджанова, – анонсують у день відкриття ТРЦ знижки та акції. Поки збирається точна інформація про пропозиції від рітейлерів, але те, що вони будуть, це точно.

За повідомленнями маркетинг-директора ТРЦ River Mall Дмитра Криворучко їхній заклад також долучиться до масових розпродажів.

Досвід інших міст, де ТРЦ вже працюють з 11 травня, показує, що магазини починають свою роботу з великих розпродажів товару, який був завезений під сезон і не розпроданий. Варто очікувати знижок у всіх, хто торгує одягом і взуттям. Знижки будуть до 50-70%, – зазначив голова Української ради торгових центрів Максим Гаврюшин.

Перший тиждень буде непоганим, бо є відкладений попит, і люди активно йшли до магазинів. Був високий середній чек, була висока конверсія. Практично всі, хто приходив до ТРЦ, були покупцями. У перші дні орендарі показували +200%, +300% до аналогічного дня в минулому році, – доповнив Гаврюшин.

За матеріалами Фактів

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Києві зникла дівчинка.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також