У Києві розслідують можливі зловживання Кличка при реконструкції Шулявського мосту

Вищий антикорупційний суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро (НАБУ) відкрити кримінальне провадження щодо мера столиці Віталія Кличка – за фактом зловживань і розкрадання державних коштів при реконструкції Шулявського мосту. Про це повідомляють «Українські Новини» з посиланням на матеріали суду.

Заяву щодо Кличка в НАБУ подали депутати Київради ще 18–го вересня. У скарзі до Вищого антикорупційного суду одного з депутатів Київради наголошується, що НАБУ відмовилося заводити справу про вчинення київським мером та його підлеглими кримінальних правопорушень.

У заяві депутатів Київради говориться, що Кличко, використовуючи своє службове становище, разом зі своїми підлеглими – посадовими особами Київської міської держадміністрації та посадовими особами комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» протягом тривалого часу здійснюють дії, спрямовані на використання бюджетних коштів Києва в завищених розмірах, одержувачем яких є ТОВ «Північно-Український будівельний Альянс» – виконавець будівельних робіт з реконструкції Шулявського мосту. 

Також заявники наголошують, що це товариство було залучено до виконання робіт в результаті фіктивного проведення тендерних процедур.

Крім того, депутати звинувачують Кличка в сприянні незаконному збагаченню приватних осіб за рахунок коштів бюджету Києва в особливо великих розмірах, а саме –  в реалізації майнових прав юридичних осіб, пов’язаних з бенефіціаром ТОВ «Укрбуд Інвест» і ТОВ «Укрбуд Девелопмент» Максимом Микитасем.

НАБУ в свою чергу повідомило депутатам, що факт можливого зловживання службовим становищем посадовими особами КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» вже розслідується.

Фото: inforesist.org

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що екснардеп Микитась, якого звинувачують у махінаціях з нерухомістю Нацгвардії, вийшов під заставу 5,5 млн гривень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також