У Києві ремонтують парк на Троєщині (ВІДЕО)

У Києві розпочалася друга черга капітального ремонту парку з водними об’єктами вздовж проспекту Шухевича між вулицями Оноре де Бальзака та проспектом Маяковського в Деснянському районі. Про це повідомляється на сторінці КО «Київзеленбуд» в Facebook.

Вже проведені роботи з розчищення території, розчистка озера завершується.

«У новій частині парку будуть прокладені пішохідні та велосипедні доріжки загальною площею більше 6000 кв. м, прокладено майже 1800 м поливо-зрошувальної системи. Для комфортних вечірніх прогулянок передбачається влаштувати освітлення», – говориться в повідомленні.

Також тут планується розмістити універсальне поле для міні-футболу й волейболу, спортивний майданчик з тренажерами, альтанку для гри в шахи, встановити нові лави та урни, навігаційні покажчики, відеоспостереження, посіяти газони, висадити дерева, кущі, квіти.

Розпочалася друга черга капітального ремонту в парку на Троєщині

Розпочалася друга черга капітального ремонту в парку з водними об’єктами уздовж проспекту Шухевича (Генерала Ватутіна) між вулицями Оноре де Бальзака та пр-м Маяковського в Деснянському районі.Першочергово провели роботи із розчищення території, зараз завершується розчистка озера. У новій частині парку будуть прокладені пішохідні та велосипедні доріжки загальною площею більше 6000 кв. м., прокладено майже 1800 м. п. поливо-зрошувальної системи. Для комфортних вечірніх прогулянок передбачається влаштувати освітлення. У цій частині парку також планується розмістити універсальне поле для міні-футболу й волейболу, спортивний майданчик з тренажерами та альтанка для гри в шахи. Також за стандартами сучасних парків будуть встановлені нові лави та урни, навігаційні покажчики, відеоспостереження, а також посіяний газон, висаджені дерева, кущі, квіти. Загальна територія даного парку у Деснянському районі – 9,5848 га. Нагадаємо, що у жовтні минулого року відкрито першу чергу капремонту парку.

Опубліковано КО "Київзеленбуд" Понеділок, 30 вересня 2019 р.

Першу чергу капітального ремонту парку площею майже 10 гектарів відкрито в жовтні минулого року.

Фото: Facebook/Київзеленбуд, openkyiv.info

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві до кінця року обіцяють відкрити Шулявський шляхопровід.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також