У Києві проведуть заміри міського трафіку

Вимірювання трафіку в столиці України проведуть вперше за 28 років. За 2019 рік за рівнем заторів Київ зайняв 12 місце серед мегаполісів світу і 3-в Європі.

Складна ситуація змушує вживати активних заходів. Почнуть з вимірювання трафіку на дорогах. За словами радника київського міського голови Максима Бахматова, моніторинг трафіку в столиці проводять вперше за 28 років.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Він допоможе визначити основні проблеми, щоб в подальшому приступити до їх вирішення і поліпшити індекс завантаження доріг вже в нинішньому році. Максим Бахматов нагадав, що з жовтня в Києві працює координаційна група з планування та поліпшення міського трафіку Kyiv Traffic Group.

Кілька кроків оптимізації дорожнього руху вже були зроблені. Зокрема, починаючи з листопада в 10 разів збільшено кількість авто, евакуйованих за порушення правил парковки. Спільно з Патрульною поліцією вдалося розчистити смуги для громадського транспорту, тож тепер він їздить в три рази швидше. Також ввели з жовтня правило, що транзитний вантажний транспорт в години пік в’їжджає до Києва тільки за двома напрямками.

ніторинг трафіку дозволить вже у 2020 році точково впливати на проблемні місця. Наприклад, можна оптимізувати роботу світлофорів або усунути вузькі місця на дорогах.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про обмеження руху Південним мостом цими вихідними.

Господарчі новини столиці. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також