У Києві просять звільнити Кличка та розпустити Київраду

Частина депутатів Київради звернулася до Президента Зеленського з проханням звільнити нинішнього очільника КМДА Віталія Кличка і призначити дострокові вибори. Про це написав депутат Київради Сергій Гусовський на своїй сторінці в Facebook.

У відкритому листі депутати звертаються також до Прем’єр-міністра Олексія Гончарука та голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

«На фоні перших позитивних зрушень у законодавчому полі та гілках виконавчої влади, політична «еліта» столиці України на чолі з Віталієм Кличком продовжує жити за іншими правилами — шахрайства, кумівства, корупції та зловживання владою. Столицею нашої держави все ще керують люди, які і надалі не захищають інтереси громади, а використовують бюджет задля власного збагачення», – йдеться в повідомленні на сторінці Гусовського.

Депутати, які підписали відкритий лист, просять «вжити заходів щодо ліквідації корупційного консенсусу в управлінні столицею України – містом Києвом», зокрема, звільнити Віталія Кличка з посади голови КМДА і розпустити Київраду.

За інформацією Гусовського, лист підписали 18 місцевих депутатів.

Повний текст відкритого листа тут

Фото: iod.media

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Кличко заявив про погрози депутатам Київради.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також