У Києві проходить акція під стінами 6 апеляційного суду (ФОТО)

Сьогодні о 10 ранку біля Шостого апеляційного суду Києва зібралися активісти. Як повідомили організатори, прийшли відомі люди, багато представників ЗМІ.

Докладніше про акцію ми писали раніше. У активістів є намір жорстко контролювати рішення по так званій справі Привату. Відомо, що олігарх Коломойський намагатиметься відсудити в держави шалені гроші у якості компенсації за приватизацію банку у 2016 році.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Ось що пише на своїй сторінці у фейсбуці Марк Савчук:

Довідка: «ПриватБанк» був створений ц 1992 році Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Коломойським. На момент націоналізації наприкінці 2016 року цей банк був найбільшою фінансовою установою України. Рішення про націоналізацію банку було схвалено 18 грудня 2016 року. Через рік, у грудні 2017-го, «ПриватБанк» подав до Високого суду Лондона позов про шахрайство, скоєне за попередньою змовою осіб. Фігурантами справи були Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов та 6 компаній, які, ймовірно, знаходяться в їх власності або під їх контролем.

В Україні, окрім справи в Окружному адміністративному суді Києва, розглядається ще один позов – у Господарському суді Києва, в якому Коломойський і Боголюбов вимагають повернути їм акції «ПриватБанку».

«Столичний регіон» раніше повідомляв про пошуки винних у сутичках під Верховною Радою.

Актуальні новини Києва щодня! Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також