У Києві проблеми з паркуванням: що кажуть у мера Кличка та яка ситуація насправді

Радник київського міського голови Максим Бахматов вважає, що паркувальних місць у столиці вистачає на всіх.

На його думку, столичні водії забезпечені можливістю паркуватися з дотриманням ПДР, не створюючи при цьому проблем іншим учасникам руху.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Про таку заяву Максима Бахматова повідомляє прес-служба КМДА.

За його словами, на сьогоднішній день в Києві достатня кількість паркомісць, адже за КП «Київтранспарксервіс» закріплено понад тисячу паркувальних майданчиків. Якщо перевести все у площину цифр, то це приблизно 50 тис. паркомісць. Також у столиці є 59 комерційних паркінгів на понад 14,5 тис. місць; 48 безкоштовних майданчиків біля торгових центрів і магазинів, де можуть стати більш 24 тис. автомобілів; 300 тис. місць, де парковка не заборонена згідно ПДР.

Таким чином, в Києві нарахували близько 390 тис. паркомісць. Але за підрахунками, кількість автомобілів, які щодня виїжджають на столичні вулиці, набагато вища. На думку голови екологічної комісії Київради Костянтина Ялового, станом на сьогодні тільки безпосередньо за киянами документально закріплено близько 1 млн автівок. А якщо приплюсувати сюди ще й тих, хто приїжджає на роботу з області та туристів на власних автівках, вийде десь 2-2,5 мільйони. На додаток ще й таке: чиновники не враховують чисельність так званих евроблях на київських вулицях.

Виникає справедливе запитання: тож чи можна розмістити таку кількість машин на 390 тисячах паркомісць? Радник мера вважає, що так.

«Можливостей для водіїв досить. Місто їх створило. Тому не може бути виправдань для порушників, які не тільки заважають трафіку, а й створюють загрозу безпеці руху», – наголосив Бахматов під час інтерв’ю виданню «Вечірній Київ».

«Столичний регіон» раніше повідомляв про дива паркування на території одного з ЖК столиці.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також