У Києві по-звірячому побили ветерана АТО через його камінг-аут

У Києві п’ятеро невідомих підстерегли й по-звірячому побили ветерана АТО Василя Клименка, який нещодавно відкрито зізнався в своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації. Про це повідомив ЛГБТ-активіст, представник правозахисної організації «Точка опори» Віктор Пилипенко на своїй сторінці в Facebook.

«В цю суботу п’ятеро ради-калів – гомофобів підстерегли нашого побратима, ветерана Василя Давиденка під його домом і напали. Напали через його камінг-аут. Василь розповідає, що все сталося дуже швидко, сказали: «Думал, мы не узнаем, где ты живешь, п.. ар?». Ці пацюки били в пах (такого навіть гопота не робить), у голову, потім ногами. Уп’ятьох…», – написав він.

Під час бійки ветерану порвали його спеціальний пояс-корсет для хребта, скаліченого під час війни, а потім дуже швидко втекли.

«Василь сміявся, коли розповідав: «втікали так, ніби мільйон доларів украли», – уточнив Віктор.

Василь підозрює, що адресу проживання відкрив хтось з його місця роботи, де чоловіку після його камінг-ауту колеги влаштували тихий бойкот .

«Якщо хтось міг би допомогти йому із новим місцем роботи чи орендою нової кімнати – пишіть. Лишатися на тому місці, де він зараз, йому точно не варто. Василь має юридичну освіту, наразі працює у сфері телекомунікацій і є B2B менеджером», – звернувся до своїх читачів Віктор Пилипенко.

Він також додав, що Василь – чудова людина і друг, який хоче змінювати суспільство на краще:

«Я в розпачі і розлючений у той же час, що знаходяться лайнюки, які по-шакалячи нападають на людей, які гідно пройшли війну, захищаючи їх же від агресора».

Фото: Facebook/Віктор Пилипенко

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві сусіди хочуть позбавити дівчину з інвалідністю пандуса.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також