У Києві планують посилити фундамент Бессарабського ринку

У КП «Бессарабський ринок» вирішили провести протиаварійні роботи з підсилення фундаментів будівлі ринку на Бессарабській площі, 2 у Києві.

Для цього у ТОВ «Реставраційно-технологічний центр» була замовлена ​​проектна документація. ЦІкавий момент: фірма існує менше року і більшість своїх замовлень отримало від цього КП. Договір було укладено 22.10.2019 (за даними системи ProZorro). Вартість угоди склала 1,45 млн гривень.

Згідно з угодою, підрядник повинен підготувати робочий проект на протиаварійні роботи по проведенню випробувань грунтів. Також йому необхідно буде організувати експертизу, а після неї отримати позитивний експертний звіт по робочому проекту, а також узгодити науково-проектну документацію у відповідних державних органах.

Всі роботи за договором повинні бути виконані до 31 грудня 2019 року.Закупівлю провели без торгів, як допорогових, оскільки вартість робіт не перевищує 1,5 млн гривень.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про плани комунальників щодо незаконних споруд у столичному Гідропарку.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    АНАТОЛИЙ ШАНДУРСКИЙ.

    ……..Закупівлю провели без торгів, як допорогових, оскільки вартість робіт не перевищує 1,5 млн гривень. КАКОЕ УДАЧНОЕ СОВПАДЕНИЕ: ЗА 1,45 млн.грн. НЕУЖЕЛИ ВЛОЖАТСЯ. СТЕНЫ РЫНКА ДАЛИ ТРЕЩИНЫ? КТО ЖАЛОВАЛСЯ НА ФУНДАМЕНТ? МОЖЕТ ПРОЩЕ 3А 1,45 млн.грн УКРЕПИТЬ ФУНДАМЕНТ ОБЩЕСТВЕННОГО ТУАЛЕТА ОКОЛО М “КРЕЩАТИК”?

Залиште коментар

Читайте також