У Києві обурені мешканці будинку на вул. Мілютенка перекрили вулицю

Мешканці столичного будинку, який у народі називають «будинок-вбивця», перекрили дорогу (ФОТО). Це сталося сьогодні вранці.

Вранці 7 жовтня мешканці будинку, що розташований за адресою Миколи Мілютенка, 23а, перекрили в’їзд з вулиці Братиславської на Броварський проспект з метою привернути увагу до проблем, які ігнорує столична влада.

Будинок, за словами пожильців, є непридатним для проживання. Він побудований так, що каналізація вбудована в вентиляцію, що в свою чергу призвело до утворення грибків.

Після експертизи, проведеної Інститутом мікробіології і вірусології імені Д.К. Заболотного, в будинку було виявлено 16 видів грибків. Серед них такі, що вражають легені, нервову систему. Також були зафіксовані випадки туберкульозу. Всіх, хто мешкає у «будинку-вбивці», київська влада обіцяла відселити в новий будинок на перетині вулиць Миколи Мілютенка та Шолом-Алейхема, але його будівництво зупинено.

На акцію були запрошені мер міста Віталій Кличко, міністр розвитку громад і територій Альона Бабак, депутати Верховної ради. Але вони не прийшли.На місці чергують дві патрульні машини.

Протестуючі перекрили два з’їзди з вулиці Братиславської на Броварський проспект. В результаті помітно ускладнено рух з боку вулиць Братиславська в сторону вулиці Гната Хоткевича.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про встановлений на центральній вулиці Русанівських садів шлагбаум.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також