У Києві на вокзалі масово обкрадають людей (ВІДЕО)

На залізничному вокзалі столиці «працює» ціла бригада крадіїв. Про це повідомляє керівник підрозділу Муніципальної варти Києва, ветеран АТО Сергій Бондар на своїй сторінці у Facebook.

«Вокзал. Грабують тотально. Пора зізнатись, що ситуація тільки погіршилась! Грабують людей десятками», — написав він.

Чоловік уточнює, що крадії добре всім відомі. Один з них навіть знаходиться у розшуку за десятки крадіжок і за те, що у відділку поліції відірвав плитку з підлоги й проломив голови чотирьом поліціянтам.

Також Бондар дуже емоційно звинувачує охорону вокзалу в потуранні злодіям.

Це жесть і я вперше прошу репост. Вибачте за матюки. Я такого не очікував! Вокзал. Грабують тотально. Пора зізнатись, що ситуація тільки погіршилась! Грабують людей десятками. Всі тварі ті самі! Я знову їх впіймав. І що ви думаєте? Підходить якийсь чорт, тиче якесь посвідчення і за куртку тягне мене на вулицю. Виявилось що це мент з вокзального управління поліції який прикриває грабіжників, коли вони грабують. Прямо коли їх ловлять, він хапає жертву і дає втекти грабіжникам. Далі все на відео…Дикість ситуації в тому що один з грабіжників на відео прямо перед мною – Руслан Горват. Він знаходиться у розшуку за десятки крадіжок і за те що прямо у відділку відірвав плитку з підлоги і проломив голови чотирьом поліцейським!Сам же вокзальний мент який мене тягав за куртку і казав «пройдьомтє» – Олег Мигалко. Дурака вигнали з Академії поліції. Він пішов у Беркут. Його і з Беркута навіть вигнали. Прилаштувався у вокзальній поліції кришувати грабіжників…

Опубліковано Сергієм Бондаром Четвер, 27 лютого 2020 р.

Фото: krapka.club

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві іноземці обкрадали квартири.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також