У Києві на Оболоні у чоловіка зухвало викрали гроші (ВІДЕО)

У вівторок, 25 лютого, в Києві на Мінській, в ресторані «Аргентина гриль», сталася пригода. Відомо, що двоє чоловіків обікрали відвідувачів.

Зловмисників розшукує поліція. Про це повідомляє «Київ Оперативний» в Facebook.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion    

Відзначається, що хлопці обікрали відвідувачів прямо в залі. Один із співробітників помітив це і попросив перевірити чи все у них на місці.

Як тільки злодії побачили, що їх розсекретили, відразу почали просити рахунок і збиратися. Після бійки біля входу за допомогою персоналу вдалося повернути гроші, а крадії швидко пішли до приїзду охорони.

«Всього їх було 4 людини (з теплою, дружньої країни). Один з них був на сірому Daewoo Lanos з шашечками (таксі), на жаль якість камер не дозволило розглянути номер машини», – йдеться в повідомленні.

Внимание! #Розыск!Ресторан Аргентина гриль на Минской. Пришли два человека сели за маленький стол, через пару минут пришли ещё двое и сели за другой стол (на видео они сидят справа). Один из сотрудников заметил, как парочка которая пришла первыми, воруют что-то из сумки, подошли к гостям у которых они украли деньги и попросили проверить всё ли у них на месте. Как только "гастролеры " увидели, что их рассекретили сразу начали просить счёт и собираться на выход. После потасовки возле входа, с помощью персонала, вернули деньги и быстро ушли до приезда охраны. Всего их было 4 человека (из теплой, дружественной страны). Один из них был на сером #Daewoo #Lanos с шашечкой (такси), к сожалению качество камер не позволило рассмотреть номер машины.

Опубліковано Киев Оперативный Вівторок, 25 лютого 2020 р.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про пограбування у столиці: випадкові знайомі спочатку напоїли, а вже потім обчистили кишені та гаманець.

Актуальні столичні новини з ранку до ночі. Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion    

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також