У Києві ізраїльський бізнесмен хоче добудувати 34-річний довгобуд

У Києві ізраїльський бізнесмен, засновник компанії «Райсдор Девелопмент Лтд» Яаков Райснер хоче добудувати 34-річний довгобуд. Про це пише «Киеввласть» з посиланням на листування між заявником, Офісом Президента і Кабінетом міністрів.

Мова йде про навчальний корпус Київського національного університету театру, кіно і телебачення по вул. Ярославів Вал, 40, який почали будувати ще в 1986-му році, а в 1995-му роботи припинили через відсутність фінансування.

Дізнавайся новини Києва першим! Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

У письмовому зверненні до Президента України говориться, що ізраїльська компанія має необхідний досвід і ресурси для того, щоб добудувати корпус університету без залучення українських бюджетних коштів.

Крім того, Яаков Райснер виявив бажання взяти часткову участь у реконструкції Львівської площі за умови «пропорційності та адекватності вкладень інвестора» в завершення будівництва навчального корпусу.

За словами ізраїльського бізнесмена, в 2017-му році він вже звертався з аналогічною пропозицією до колишнього уряду України, але відповіді тоді не отримав.

Фото: 1news.com.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що НАБУ звинуватило ексголовного архітектора у завданні збитків.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також