У Києві фірма вводила споживачів в оману написами на етикетках лососевої ікри

Напередодні Нового року, коли кияни традиційно купують не тільки звичайні продукти харчування, а й делікатеси до святкового столу, одна зі столичних фірм вводила в оману покупців. Київське ОТВ АМКУ виписало штраф виробнику ікри лососевих риб «СВ-Імпекс Ко».

Перевірка торгових точок у столиці та на Київщині виявила, що етикетки ікри виробництва ТОВ «СВ-Імпекс Ко» з російськими написами «затока Аніва», «Камчатка», «Сахалін», «Аніва», «Курильська гряда», «Парамушир» тощо не зовсім відповідають дійсності. Справа в тому, що цей виробник вводить споживачів в оману, адже імпортує продукцію з Данії та США, а не з Росії, в складі якої знаходяться перераховані географічні місця.

Також ця фірма має дві ТМ – «Камчатська зерниста» та «Вогні Камчатки», які теж не мають жодного відношення до самої Камчатки. Компанії вже робили приписи, але на них реакції не було. Як пояснили у ТОВ «СВ-Імпекс Ко» , припинення поставок в ряд великих супермаркетів «призведе до дуже великих штрафних санкцій, недоотримання прибутку і, як наслідок, призведе до фінансових збитків».

З огляду на ці факти, Київське територіальне відділення АМКУ оштрафувало ТОВ «СВ-Імпекс Ко» на 20 тис. грн. за розміщення на етикетках упаковки ікри лососевої зернистої неправдивої інформації про місце походження продукту і зобов’язав припинити порушення. Це вже не вперше – у вересні 2018-го компанія отримувала ідентичний припис, але залишила його без уваги.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про відкриття нового супермаркету у скандинавському стилі на столичній Оболоні.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також