У Києві евакуатори працюватимуть навіть вночі (ВІДЕО)

У Києві неправильно запарковані автівки забиратимуть на штрафмайданчик навіть вночі. Про це написав столичний міський голова Віталій Кличко на сторінці «Кличко – мер» у Facebook.

Він нагадав, що днями на вулиці Києва вийшли ще 2 евакуатори – спецавто, які забирають автомобіль порушника з проїжджої частини за 2 хвилини.

«А от для евакуації автомобілів, що запарковані «ялинкою» або на тротуарі, потрібні евакуатори з маніпуляторами. Такі теж працюють у столиці. За допомогою спецтехніки, наприклад, 13 січня інспекція встановила новий рекорд. За дві зміни інспектори служби евакуювали 104 автомобілі порушників», – написав мер Києва.

Друзі! Ми продовжуємо наводити лад з паркуванням авто в столиці. Днями на вулиці вийшли ще 2 евакуатори – новинка для Києва. Це спецавто, що забирають автомобіль порушника з проїжджої частини за 2 хвилини! І водієві спецавто навіть не потрібно виходити із кабіни. А от для евакуації автомобілів, що запарковані «ялинкою» або на тротуарі, потрібні евакуатори з маніпуляторами. Такі теж працюють у столиці. За допомогою спецтехніки, наприклад, 13 січня інспекція встановила новий рекорд. За дві зміни інспектори служби евакуювали 104 автомобілі порушників. Робота у дві зміни – це нова практика в столиці. Перша зміна працює з 8:00 до 16-ої години. Друга – з 16:00 до 23-ої. Невдовзі, зі збільшенням штату працівників інспекції, плануємо запустити ще й третю зміну – нічну. Сьогодні в інспекції працюють близько 30 спеціалістів. Місто підписало договори на послуги з евакуації з п’ятьма компаніями. Дві з них – комунальні підприємства, три – приватні компанії. В середньому на вулицях столиці сьогодні працюють близько 22-х евакуаторів. Разом з Головним управлінням Національної поліції в місті Києві ми шукаємо можливість облаштувати штрафмайданчик недалеко від центру міста. Це дозволить скоротити час рейсу евакуаторів і, відповідно, відкриє можливість для інспекції з паркування працювати на нових локаціях. Вже сьогодні інспекція поступово розпочинає роботу на лівому березі. Зокрема, інспектори вже працюють на Березняках. Розширять «географію» очищення вулиць від недбало припаркованих автівок і на правому березі міста. – На черзі території біля станцій метро «Академмістечко» і «Житомирська».

Опубліковано Кличко – мер Вівторок, 14 січня 2020 р.

Зараз евакуатори в столиці працюють у дві зміни: з 8:00 до 16-ої  та з 16:00 до 23-ої години. Невдовзі, зі збільшенням штату працівників інспекції, планується запустити ще й третю зміну – нічну, наголосив Кличко.

Фото: 24tv.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що комунальники завершили ремонт біля Ocean Plaza в Києві.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також