У Києві чоловік натравив на пенсіонера двох бійцівських псів через неправильну парковку

Днями власник собак нацькував їх на пенсіонера, коли той зупинився випити кави. Пенсіонера покусали бійцівські собаки за буцімто неправильну парковку у столиці.

Пенсіонера звуть Микола Бевз. Через атаку псів його шпиталізовано з численними тілесними пораненнями. Повідомляється, що потерпілий припаркував своє авто, щоб випити кави.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал https://t.me/stolychnyiregion

Власнику собак не сподобалося місце парковки, яке вибрав пенсіонер. Собачник нацькував на нього своїх псів, в результаті чого потерпілому покусали все тіло. Зараз він проходить лікування і поки не може самостійно ходити. Повідомляється, що господар собак продовжує їх вигулювати поруч з дитячими майданчиками. Родичі Миколи Бевза шукають свідків для фіксації події.

Раніше «Столичний регіон» писав про чоловіка, який потрощив сокирою фари автівки у Києві.   

Коментарі

  Avatar for Прудникова Александра

  Киевлянин

  Собачники – больные и конченные нелюди-полуживотные, недавно говорил по-поводу дерьма на асфальте с ними, так мне ответили, что “двуногие гадят больше”. Когда уже введут уголовное наказание за выгул без намордников и поводков…а то нашли, блин, преступников, догхантеров…

  Avatar for Прудникова Александра

  Олександр

  Собак до притулку, а хазяїна до тюрми і (крапка)

  Cобак в приют, хозяина расстрелять- как особо опасную породу homosapiens!

  Avatar for Прудникова Александра

  Наталья

  Это уголовное преступление,он должен отвечать за это по всей строгости Закона.У него вообще все в порядке с головой?Осел…собаки наверное умнее

Залиште коментар

Читайте також