У Києві чоловік із страшною жорстокістю порізав пса (ФОТО)

На Троєщині у столиці чоловік зарізав собаку свого друга лише через те, що той не втримався та надзюрив калюжу у помешканні.

Чоловік з небаченою жорстокістю різав тварину ножем. Всі внутрішні органи були порізані на шмаття, тварина стікала кров’ю. Хазяїн на руках приніс пса до клініки «Сімейний улюбленець», лікарі робили реанімаційні заходи, але все марно. Пр це написав на своїй сторінці у Фейсбуці відомий столичний паблік dtp.kiev.ua.

Нагадаємо, що в Україні набув чинності закон про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Законом доповнено Кримінальний кодекс та Кодекс про адміністративні правопорушення статтею «жорстоке поводження з тваринами» (з 2017 року). Якщо поліція кваліфікує жорстоке поводження з твариною за статтею Кримінального кодексу, винуватцю в залежності від наслідків (загибель тварини) загрожує обмеження та позбавлення волі від шести місяців до 3 років. За вбивство тварини в присутності дитини – позбавлення волі строком 3-5 років. Передбачено також покарання до 8 років позбавлення волі, якщо зловмисник зробив це з особливою жорстокістю (повторно, колективні знущання, стосовно двох і більше тварин).

*Світлини: Facebook/dtp.kiev.ua

Раніше «Столичний регіон» писав про ДТП, що сталася вчора ввечері на перехресті, де нещодавно легкових перевернув карету швидкої.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також