У Києві черговий скандал з маршрутками: водій їздив під кайфом

Водія зупинили патрульні, котрі помітили дивні маневри автобуса на дорозі у столиці. Маршрутник під’їхав до зупинки, щоб набрати пасажирів.

Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

До салону встигли зайти близько 15 пасажирів. Перевіривши документи водія, патрульні встановили, що суд позбавив його права керувати транспортними засобами за керування в стані сп’яніння. При цьому чоловік явно перебував під кайфом: у нього були розширені зіниці очей, які не реагували на світло, а пальці рук помітно тремтіли. Водія доставили на огляд, де лікар-нарколог визначив, що чоловік дійсно в стані наркотичного сп’яніння.

На порушника склали протокол за ч. 2 ст. 130 (за повторне протягом року водіння в стані сп’яніння) і винесли постанову по ч. 4 ст. 126 (водіння транспортним засобом особою, позбавленою такого права) КУпАП. Олексій Білошицький додав, що вже підготовлені відповідні листи до «Укртрансбезпеки» та Департаменту транспортної інфраструктури КМДА для прийняття рішення про позбавлення ліцензії та розірвання договору з перевезення пасажирів по даному маршруту.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про збитого пішохода. Це сталося у Чабанах.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також