У Києві біля мечеті затримали 25 мусульман (ФОТО)

У Києві біля мечеті Ісламського культурного центра правоохоронці влаштували масову перевірку документів мусульман, які прийшли на молитву. Про це написав муфтій Духовного управління мусульман України УММА Саід Ісмагілов на своїй сторінці в Facebook.

«Що це за сором такий, що це за ганьба така? Раніше я критикував російську владу за те, що вони влаштовують облави біля мечетей, а сьогодні те ж саме відбулось у Києві!» – написав він.

Всі новини Києва в твоєму телефоні! Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Муфтій розповів, що п’ятниця – особливий молитовний день для мусульман, коли віруючі зобов’язані прийти до мечеті й молитися. До початку молитви до мечеті приїхало два автобуси зі співробітниками Державної міграційної поліції в супроводі Національної поліції. Вони влаштували масову перевірку документів мусульман, що прямували до мечеті. 

Було затримано та вивезено автобусами 25 осіб, в яких не було з собою документів.

«Я розумію, що міграційна служба має робити свою роботу, але ж не біля воріт мечетей, церков та інших культових споруд! Я не можу собі уявити, щоб біля християнського храму, або юдейської сінагоги отак само влаштовували перевірку всіх, хто йде на молитву», – обурюється Саід Ісмагілов і наголошує, що «облави та перевірка документів біля храмів – це калька з російського поводження з людьми».

У Міграційній службі наголосили, що під час перевірки на територію мечеті їхні працівники та поліцейські не заходили, права віросповідян не порушувались, проявів дискримінації на ґрунті раси, національності, релігії та громадянства допущено не було.

Фото: Facebook/Саід Ісмагілов

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Валерій Сюткін більше не може відвідувати Україну.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Коментарі

  Avatar for Адамович Наталія

  Прохожий

  А где еще проверять мусульман на законность их пребывания в Украине? Все правильно.

  Avatar for Адамович Наталія

  Укроп

  Вопрос к “правоохренителям” – каким документом на уровне Закона в Украине предписано иметь при себе при выходе их дома документ, удостоверяющий личность? Давно вам не приходилось отвечать за самоуправство и превышение полномочий? Или работу поменять есть желание? Впрочем, какое государство, такие и провоохранители.

Залиште коментар

Читайте також