У Києві батько одягнувся хот-догом аби допомогти сину на благодійному ярмарку (ФОТО)

Олексій Давиденко своїм прикладом зумів переконати сина в тому, що успіх можливий лише за умови повної самовіддачі і не принципово – це багатомільйонний контракт чи благодійний ярмарок у звичайній київській школі.

В одній із київських шкіл влаштували благодійний ярмарок. Кожен з учнів школи мав приготувати власну продукцію та успішно її реалізувати. Про це на своїй Фейсбук-сторінці розповів Олексій Давиденко.

Будь в курсі найцікавіших новин Києва. Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Один з учнів поділився з татом власними переживаннями: «Я хочу зробити щось сам, але хвилююсь, що ніхто не буде купувати те, що я приготую».

«Не хвилюйся, ми разом зробимо найкращі хот-доги й чесно заробимо на благодійність», — надихнув хлопчика тато.

Весь тиждень уся сім’я готувалася до події: обговорювала концепцію, інгредієнти, цінову політику, конкурентів. Тато з хлопчиком довго обирали продукти на хот-доги, а вечорами разом її дегустували.

У день ярмарки син уперше побачив костюм батька та з захватом вигукнув: «Вау! Тато, ти найкращий! Тепер я впевнений — ми точно все продамо!»

І дійсно, усі дві години ярмарку до їхніх хот-догів стояли черги і вони успішно реалізували всю свою продукцію.

Після виконаної роботи Олексій Давиденко зауважив: «Не важливо, плануєш ти заробити мільйон чи 100 грн. В обох випадках необхідно викладатися на повну та бути кращим у тому, що ти робиш».

«Столичний регіон» раніше повідомляв про те, що в Києві дитині продали тістечко з чорною пліснявою.

Хочеш дізнаватися новини Києва та Київщини першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також