У Києві Андріївський узвіз зробили чистим: торгівців вигнали, лотки прибрали

На Андріївському узвозі в Києві нарешті повністю прибрали торгові лотки з сувенірами. Зазвичай місце, де починається вулиця Володимирська, було захаращене лотками, але зараз можна побачити красиву місцину.

У мерії пояснили такі радикальні дії тим, що торговці припинили прибирати на ніч лотки та сміття, а це створювали зовсім вже жахливу картину. За словами Тараса Панчі, начальника Управління контролю з благоустрою у КМДА, торговці настільки знагліли, що перетворили цю ділянку узвозу у смітник.

«На Андріївському узвозі працює постійно діючий ярмарок. Торговці повинні були прибирати свої торгові лотки на ніч, але перестали це робити, тож частина Андріївського узвозу перетворювалася на такий собі «Шанхай», і це замість того, аби бути окрасою нашого міста. МИ зробили декілька попереджень, але реакції на них не було. Тож сьогодні комунальники зайнялися справою та демонтували біля 40 лотків», – сказав Тарас Панча.

Відтепер питання на постійному контролі. Якщо місцеві торговці надалі не прибиратимуть за собою, вони втратять можливість продавати сувеніри на цій локації.

Раніше «Столичний регіон» писав про нове освітлення, яке розпочинають встановлювати на головній алеї ВДНГ у столиці.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    ЄВГЕНІЙ

    Ну ось “у Києві Андріївський узвіз зробили чистим: торгівців вигнали, лотки прибрали”. Усе зробили для створення умов, наближених до влади забудовникам. Адже історична цінність вона коріниться саме в будівництві абсурдних, випадаючиз з історичного контексту будівль театрів, в огрядних не за історичним стилем будівль готелів тощо. А от торгівці, котрі історично перебували на Андріївському узвозі, мабуть найголовніша перешкода “історичній чистоті”.

Залиште коментар

Читайте також