Киян кличуть на Майдан (ВІДЕО)

У Києві на Майдані Незалежності збираються активісти на акцію протесту проти підписання Україною в Мінську капітуляційної «формули Штайнмаєра». Про це повідомляє ветеран війни на Донбасі, волонтер Олександр Погребиський на своїй сторінці в Facebook.

«Побратими, пропоную залишити всі суперечки та амбіції. Не важливо який підрозділ, які організації. Зараз за країну! 21:00 Біля стели! Я вже тут», – говориться в повідомленні.

Станом на 21.15 на Майданi кiлька сотень людей. Протестують проти капiтулянтськоi полiтики Зеленського. Бiльшiсть ще не зрозумiла, що трапилось. Сюди прийшли тi, хто усвiдомлює всю небезпеку ситуацiї для icнування краiни.

Зараз на Майданi кiлька сотень людей. Протестують проти капiтулянтськоi полiтики Зеленського. Бiльшiсть ще не зрозумiла, що трапилось. Сюди прийшли тi, хто усвiдомлює всю небезпеку ситуацiї для icнування краiни.

Опубліковано Столичний регіон Вівторок, 1 жовтня 2019 р.

Також збір під Офісом Президента на акцію протесту оголосили на сторінці події від ВО «Свобода» в Facebook.

«Леонід Кучма в Мінську підписав «формулу Штайнмаєра». Одним із пунктів якої були вибори на окупованих територіях та визнання за Донбасом особливого статусу. Тому сьогодні терміново всі мобілізуємось під Офіс Президента!».

Про погодження тексту «формули Штайнмаєра» на переговорах Тристоронньої контактної групи в Мінську заявив Президент України Володимир Зеленський на брифінгу, повідомляє ТСН. 

«Ми відповіли на лист пана Сайдіка, що ми погоджуємо текст «формули Штайнмаєра», – наголосив він.

За його словами, формула повинна бути імплементована в новий закон про особливий статус, якого ще немає.

«Йдеться про місцеві вибори на тимчасово окупованих територіях. Коли там будуть вибори, вони вже будуть не окупованими. Ми розуміємо це. Ми зовсім не говоримо про структуру цих виборів. Але ми розуміємо, якщо ми хочемо, щоб вибори пройшли згідно з законодавством України, то ми розуміємо, що не може бути ані кулеметів, кордон повинен бути наш», – уточнив він.

Зеленський наголосив, що про дату виборів говорити ще зарано.

Фото: ukrinform.ru

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві відбулася акція «Норманська змова – державна зрада».

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Володимир

    кучму – геть!!!

Залиште коментар

Читайте також