У КМДА розповіли, які незвичайні рослини з’являться в оновленому зоопарку

Під час першого етапу реконструкції Київського зоопарку будуть посаджені 475 дерев, 10 000 кущів і 5000 квітів

Про це повідомив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп. Зокрема, він розповів про живу огорожу з ягідного тису. Ця рослина дуже повільно зростаж, лише на 20 сантиметрів за рік, але живе це дерево так довго, що й уявити складно. Середній вік дерев складає від 700 років до 3,5 тисяч років. Саджанці, що вже закуплені, мають вік 8-10 років.

А на так званому короповому озері облаштують маленький куточок Японії. Тут буде сад каменів, альтанка та сад, рослини для якого підбирали по цвітінню і різні пори року. Наразі вже висадили рідкісну чорну сосну, до того ж крону її сформували таким чином, що вона нагадіє хмаринки.

Запрацює також і сучасна система очищення озер. Наразі її робота у тому, щоб постінно (щоденно) йшло підживлення свіжою водою на рівні 10% від обсягу. Залишки води після фільтрування використовуватимуться для поливу зелених насаджень на території зоопарку.

Перший пусковий комплекс першої черги реконструкції Київського зоопарку передбачає реконструкцію трьох озер, амфітеатру і пеліканника в районі центрального входу.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також