У столичних лікарнях буде тепло

Київські заклади охорони здоров’я готові до початку опалювального сезону. На виконання цих робіт з бюджету міста було передбачено  35 127,10 тис. грн.

Для своєчасної підготовки медзакладів комунальної власності  було промито або прочищено системи опалення та водопостачання, водовідведення, перевірено відведення зливних (дощових) стоків, проінспектовано запірну арматуру (крани, засувки та інше), здійснено ремонт фасадів і герметизацію стиків, відремонтовано покрівлі та перевірено роботу систем охоронно-пожежної сигналізації та пожежогасіння, пожежних кранів, гідрантів, схеми електропостачання приведено до режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями. Крім того, підготовлено до роботи у зимових умовах автомобілі, у першу чергу, швидкої медичної допомоги.

«У медзакладах замінено та встановлено вікна, здійснено ремонт та утеплення фасадів, замінено та відремонтовано покрівлі, відремонтовано внутрішні та зовнішні інженерні мережі з обслуговування теплових пунктів. Усі ці заходи дозволять зекономити кошти на опаленні лікарень та частково компенсувати витрачені кошти», – підсумувала директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також