У київських школах можуть ввести предмет «Шахи»

Столичній держадміністрації запропонували ввести в школах експериментальний предмет «Шахи»

Нещодавно проведені аматорські турніри за участю понад 100 школярів показали, що дітям подобається ця гра. До того ж, навчання шахів є частиною шкільної програми в багатьох країнах світу, серед яких Азербайджан, Вірменія, Угорщина, Іспанія, Мексика, Польща, Туреччина.

Депутат Київради Юрій Зубко запропонував Київському міському голові Віталію Кличку ввести експериментальний предмет у школах – «Шахи».

Депутат повідомив, що 22 вересня 2018 року в своєму окрузі за його участі було проведено шаховий турнір, який об’єднав 40 гравців віку від 8 до 80 років – «Битва поколінь». Уже в жовтні, в школах №№238, 247, 248 за допомогою вчителів команда депутата зібрала учнів-аматорів для проведення шкільних змагань з шахів та фінального турніру. У цих змаганнях, при величезній зацікавленості школярів і батьків, взяли участь понад 100 дітей.

Юрій Зубко наголосив, що вивчення шахів в ігровій формі розвиває математичні здібності у дітей, їх аналітичне та логічне мислення, витримку, концентрацію уваги і тренує пам’ять.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також