У Києві відбудеться концерт «Скрябіна» за участю фронтмена «Юркеш»

1 грудня в Києві виступить український гурт «Скрябін»з музикантом Юрком Юрченко, фронтменом «Юркеш»

Концерт заплановано в Києві в ДК КПІ о 19.00 з нагоди ювілею загиблого в автокатастрофі музиканта Андрія Кузьменка.

«Скрябін» гратиме у супроводі симфонічного оркестру і хору ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України (диригент – Дмитро Антонюк). Про це повідомляє організатор заходу.

Концерт проводиться в рамках всеукраїнського туру групи «Скрябін» на честь 50-річчя загиблого в 2015 році фронтмена колективу. Для нової програми колектив запросив вокаліста Юрка Юрченка («Юркеш»).

«Юра – дорослий артист. Мені особисто з ним мегакомфортно. У нас схожі погляди на життя, на те, як робиться музика, на те, як живуть рок-зірки. У нього п’ятеро дітей, у мене троє. І, найголовніше, я зовсім не порівнюю його з Кузьмою. Хоча він теж кучерявий чувак, простий, музичний. Але я зовсім не проводжу аналогій. Юра класно виконує пісні: по-своєму, але з нами на одній хвилі. Нам це подобається», – розповів гітарист групи «Скрябін» Олексій Зволинский.

На концерті в Києві прозвучать відомі композиції «Старі фотографії», «Мовчати», «Люди, як кораблі», «Спи собі сама», «Трейн».

Довідка: лідер групи «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі. На момент смерті йому було 46 років.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також