У Києві створять серію пам’ятників легендарним фотожурналістам

Благодійний фонд Валерія Сировацького заявив про старт проекту зі створення міських скульптур, присвячених пам’яті легендарних журналістів і фотокореспондентів, які працювали в різні історичні періоди. Проект реалізують у Києві.

За словами засновника фонду Валерія Сировацького, ідея створення цього проекту з’явилася після перегляду робіт легендарного фотокореспондента воєнного часу Євгена Халдея. Мало хто знає, що фотохудожник, що відобразив понад тридцять тисяч кадрів Другої Світової війни, народився в Україні та все життя відчував до неї величезну любов.

Дізнавшись його історію, Валерій Сировацький подумав про те, що часто люди, чиї фотороботи, нариси, статті облітають весь світ, самі залишаються за кадром, незважаючи на те, що їхній внесок у світову історію. Цим проектом ми хочемо привернути увагу до історій цих людей і зберегти пам’ять про них. За словами організаторів, до проекту залучатимуться художні училища та інститути, спільноти журналістів та фотохудожників, історії та громадські організації. Презентація проекту відбудеться у вересні 2019 року.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про безкоштовний концерт, що відбувся у столиці вчора.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також